Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα κατά του AIDS,
το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Αρκαδίας «Ανέλιξη» και ο Φαρμακευτικός Σύλλογος Αρκαδίας, σε συνεργασία με το Σύλλογο Οροθετικών Ελλάδος «Θετική Φωνή», διοργανώνει εκδήλωση,πρόληψης, ενημέρωσης, ευαισθητοποίησης και διανομής προφυλακτικών μπροστά στο Μαλλιαροπούλειο Θέατρο, τη Τρίτη 1 Δεκεμβρίου 2015 και ώρα 11:00 έως 13:00 το μεσημέρι.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.