Στις 25, 26 και 27 Ιουλίου, από τις 10.30 το πρωί ως τις 7,30 το απόγευμα, το ΚΔΑΠ Δήμου Τρίπολης περιμένει γονείς στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημαρχείου (Λαγοπάτη 45 και Αταλάντης, Α’ Όροφος), με τους κωδικούς Taxis μαζί με την αίτηση τους στην πλατφόρμα της ΕΕΤΑΑ.
Όσοι γονείς υπέβαλαν μόνοι τους, παρακαλούνται να προωθήσουν τον αριθμό υποβολής στο kdaptripoli@gmail.com
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.