Ο Προκόπης Γεωργακόπουλος από την Τρίπολη, ιδρυτής της «Αρκαδικής Κάνναβης», είναι καλεσμένος στις Βρυξέλλες από τον Ευρωβουλευτή Στέλιο Κούλογλου, σε μια ομιλία με θέμα «Αποποινικοποίηση της κάνναβης από την ΕΕ στην Ελλάδα».
Ο Προκόπης Γεωργακόπουλος από την Τρίπολη, ιδρυτής της «Αρκαδικής Κάνναβης», είναι καλεσμένος στις Βρυξέλλες από τον Ευρωβουλευτή Στέλιο Κούλογλου, σε μια ομιλία με θέμα «Αποποινικοποίηση της κάνναβης από την ΕΕ στην Ελλάδα».