Σύμφωνα με πληροφορίες πολύ κοντά σε συμφωνία με την ομάδα του Αρκαδικού βρίσκετε ο Φώτης Λαμπρόπουλος που τα τελευτεα χρόνια διαπρέπει στα γήπεδα της ισπανίας.
[iframe width=”650″ height=”375″ src=”https://www.youtube.com/embed/spO3yg8hlEk” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Ο Φώτης Λαμπρόπουλος δεν είναι άγνωστος στους μυημένους στο μπάσκετ. Κάποιοι προσπάθησαν να το κρατήσουν στην αφάνεια αλλά αυτός με όπλο το ταλέντο του και την σκληρή δουλειά του κέρδισε τον σεβασμό όλων. Ή για να ήμαστε πιο ακριβής κέρδισε το respectο μιας και εδώ και πολλά χρόνια είναι κάτοικος Ισπανίας.
mytripoli.gr