Την Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου 2015 στο γυμναστήριο Golden Clubs βρέθηκε η γνωστή γυμνάστρια Ελένη Πετρουλάκη και παρουσίασε το νέο της πρόγραμμα Fit Core.
Στην Τρίπολη βρίσκεται η Ελένη Πετρουλάκη για να παρουσιάσει το νέο της πρόγραμμα Fit Core στο Golden clubs
Δημοσιεύτηκε από pna.gr στις Παρασκευή, 11 Δεκεμβρίου 2015
Γύρω στις 12:00μ.μ. έφτασε στο χώρο του γυμναστηρίου και εκεί έδωσε συνέντευξη σε τοπικά μέσα ενημέρωσης τονίζοντας τα ωφέλη της Γυμναστικής, αλλά και τη φιλία που την ενώνει με τους ιδιοκτήτες του Golden Clubs Δημήτρη και Βάσω καθώς επίσης και το πόσο σημαντική είναι η φιλανθρωπική προσφορά στο «Χαμόγελο του Παιδιού».
Αργότερα το μεσημέρι σειρά είχε η εκμάθηση των γυμναστών του Golden Clubs στο νέο πρόγραμμα εκγύμνασης Fit Core. Πρόκειται για ενα καινούριο σύστημα προπόνησης που εστιάζει στην ενδυνάμωση του κορμού (core), που αποτελεί το κέντρο του σώματός μας!!!
Με το Fit Core δουλεύουμε συγχρόνως πολλές μυϊκές ομάδες, επιτυγχάνωντας γρήγορη μυϊκή γράμμωση, βελτιώνοντας το μεταβολισμό και τη φυσική κατάσταση. Απευθύνεται σε όλους γιατί είναι χωρισμένο σε επίπεδα!!!
Στις 5:00μ.μ. ξεκίνησε η πρώτη επαφή του κοινού με το πρόγραμμα της δημοφιλούς γυμνάστριας. Η προσέλευση ήταν μεγάλη και μετά από τηλεφωνικές κρατήσεις δημιουργήθηκαν 3 γκρουπ.
Με ενθουσιασμό και μεγάλη διάθεση οι αθλούμενοι ακολούθησαν τις εντολές της Ελένης.
Το πρόγραμμα αυτό θα ξεκινήσει από 1η Ιανουαρίου στο Γυμναστήριο Golden Clubs.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.