Ο Jeronimo Barrales βραβεύτηκε ως ο BADOUNAS MVP Of The Match και έκανε δηλώσεις.
[iframe width=”620″ height=”400″ src=”https://www.youtube.com/embed/PMZ1c8tPNFk” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]
Ο Jeronimo Barrales αναδείχθηκε μετά από ψηφοφορία των φιλάθλων στο asterastripolis.gr ως ο πολυτιμότερος παίκτης του ΑΣΤΕΡΑ στον αγώνα με την Λαμία για την 22η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League Interwetten 2021-2022 και βραβεύτηκε σε ειδική εκδήλωση.