Η ομάδα του Αρκαδικού αυτό το Σαββατοκύριακο δεν είχε επίσημες αγωνιστικές υποχρεώσεις και αυτό πέρα από την προετοιμασία που συνεχίζεται με αμείωτη ένταση και το φιλικό με την Κηφισιά, περιλαμβάνει και ευκαιρία για λίγο χαλάρωση.
Έτσι το βράδυ της Παρασκευής στο γνωστό café-bar D-tales πραγματοποιήθηκε το party του ΣΕΦΑ Αρκαδικού. Οι άνθρωποι της ομάδας, το τεχνικό τιμ και οι παίκτες βρέθηκαν για ένα ποτό μαζί με τους φίλους της ομάδας, ενώ δεν έλειψαν και οι αναμνηστικές φωτογραφίες. Όσοι βρέθηκαν στο party αυτό της ομάδας, πέρασαν μια ξεχωριστή βραδιά!
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.