Με μια λιτή ανακοίνωση της η διοίκηση του Αρκαδικού επισημοποίησε την επέκταση της συνεργασίας των «κυανόλευκων» με τον Κανέλλο Γαρμπή. Ο νεαρός playmaker παραμένει στην ομάδα για να βοηθήσει ουσιαστικά την ομάδα της Τρίπολης στον οργανωτικό κυρίως τομέα!
Αναλυτικά το περιεχόμενο της ανακοίνωσης, αναφέρει τα εξής: «Ο Αρκαδικός ανακοινώνει την ανανέωση συνεργασίας με τον εικοσιπεντάχρονο point-guard Κανέλλο Γαρμπή».
ΤΟ WHO IS WHO ΤΟΥ ΓΑΡΜΠΗ:
Hμ. Γεν.: 1/11/1992
Τοπ. Γεν.: Αθήνα
Θέση: Πόιντ γκαρντ
Ύψος: 1,83
Προηγούμενες Ομάδες: Φιλαθλητικός, Ελευθερούπολη, Λευκάδα, Πανιώνιος,Αρκαδικός»