Τα παιχνίδια της Κύμης, που φέτος είναι στην Βasket League, υπάρχει ένας πολύ σημαντικός λόγος για να τα παρακολουθήσεις, εκτός του καθαρά αγωνιστικού. Οι πανέμορφες «Blue Fires» που κατά την διάρκεια των τάιμ άουτ και όχι μόνο, εντυπωσιάζουν με τις χορευτικές τους ικανότητες!
Cheerleaders επιπέδου… EuroLeague στην Κύμη
Η διοίκηση από την αρχή της χρονιάς πήρε την πολύ όμορφη πρωτοβουλία να φέρει τα κορίτσια στο γήπεδο και εκείνες με την σειρά τους ομορφαίνουν το κλειστό με την παρουσία τους και τις χορογραφίες που ετοιμάζουν!
Τριπολιτσιώτικη παρουσία στις Blue Fires τις τσιρλιντερ της Κύμης με την Μαυραγάνη Έλενα cheerdance coach και τις Άννα Πανοπούλου, Marita Paras cheerleader
{gallery}Blue Fires{/gallery}