Το ερχόμενο Σάββατο (12/11) ο Αρκαδικός αντιμετωπίζει τον Φάρο Κερατσινίου στην Τρίπολη, σε ένα παιχνίδι όπου χρειάζεται και πάλι την στήριξή σας.
Σε μια δύσκολη και απαιτητική σεζόν, η έδρα μας παίζει σημαντικό ρόλο και γίνεται εξαιρετικά… δύσκολη για κάθε ομάδα που την επισκέπτεται.
Έτσι λοιπόν, η διοίκηση, η τεχνική ηγεσία και οι παίκτες μας θέλουν για ακόμα μια φορά να γεμίσετε το ΔΑΚ Τρίπολης και να δημιουργήσετε μια εξαιρετική ατμόσφαιρα, προκειμένου να σπρώξετε με τον δικό σας, μοναδικό και ξεχωριστό τρόπο την ομάδα προς το ροζ φύλλο αγώνα.
Η ΚΑΕ Αρκαδικός σας ενημερώνει πως εισιτήρια θα διατίθενται από τις 11:00 το πρωί του Σαββάτου μέχρι και την ώρα έναρξης της αναμέτρησης, οι τιμές θα είναι στα 10€ σε όλες τις θύρες, ενώ θα υπάρχει και φοιτητικό/μαθητικό εισιτήριο στα 5€.