Σεμινάριο Krav Maga στο Πνευματικό Κέντρο Τρίπολης πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 23 Νοεμβρίου, με διοργανωτή το Δήμο Τρίπολης και ελεύθερη είσοδο για όλους.
Ο Top Instructor Δημήτρης Σταθάκος (Expert 2, IKMF) βρέθηκε στο Πνευματικό Κέντρο Τρίπολης και έδειξε στους παρευρισκόμενους τους τρόπους για να προστατεύσουν τόσο τον εαυτό τους, όσο και τα αγαπημένα τους πρόσωπα.
{gallery}stathakos_dhmos{/gallery}