Με 2 γκολ έφτασε στη νίκη απέναντι στην ομάδα του ΑΟ Λεβάντε για την 2η Αγωνιστική του 3ου Ομίλου του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής ο Παναρκαδικός με σκόρερ τους Καδά (10′) και Χρήστου (46′).
Ο Παναρκαδικός κατάφερε να προηγηθεί στο 10ο λεπτό με τον Καδά με απευθείας εκτέλεση φάουλ. Στη συνέχεια δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες χωρις να μπορέσει να φτάσει σε ενα δεύτερο τέρμα.
Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε με γκολ όταν ο Καδάς εκτέλεσε κόρνερ και ο Καστριτσέας με δυνατή κεφαλιά έκανε το 2-0.
Η ομάδα της Τρίπολης έψαξε και για ένα τρίτο τέρμα δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες μέσω στημένων φάσεων όμως δεν μπόρεσε να σκοράρει με αποτέλεσμα το 2-0 να είναι το τελικό σκορ.