Εκτός από τον διαδικτυακό τρόπο πώλησης, η ΚΑΕ Αρκαδικός ενημερώνει πως από το Σάββατο (19/12) οι φίλοι της ομάδας μας μπορούν να προμηθευτούν εισιτήριο και από τα εκδοτήρια του γηπέδου για την αναμέτρηση της 11ης αγωνιστικής την Τετάρτη κόντρα στον Κόροιβο (23/12) στις 17:00.
Επίσης η προπώληση θα γίνεται και από τα καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ.
Τα εκδοτήρια θα είναι ανοιχτά:
Σάββατο (19/12): 10:30-14:00
Δευτέρα-Τρίτη (21-22/12): 18:00-20:00.
Τετάρτη (23/12) από τις 14:00 έως και την έναρξη του αγώνα.
Με βάση τον νέο Αθλητικό Νόμο που ήδη είναι σε ισχύ, η Κ.Α.Ε. Αρκαδικός ενημερώνει τους φίλαθλους ότι, για την αγορά κάθε εισιτηρίου με οποιαδήποτε τρόπο (internet, εκδοτήρια, δίκτυο καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ) είναι απαραίτητα τα εξής στοιχεία: το ονοματεπώνυμο του κατόχου, ο αριθμός ΑΜΚΑ, ο Αριθμός Δελτίου Ταυτότητας (διαβατήριο ή στρατιωτική ταυτότητα ή άδεια παραμονής) καθώς και το κινητό τηλέφωνο ή το email του. Χωρίς την προσκόμιση των παραπάνω στοιχείων δεν θα υπάρχει δυνατότητα για την αγορά εισιτηρίου.
Ειδικά για την ημέρα διεξαγωγής του αγώνα, η Κ.Α.Ε. Αρκαδικός θα ήθελε να ενημερώσει, ότι, όσοι φίλαθλοι προμηθευτούν εισιτήρια από τα εκδοτήρια, να προσέλθουν έγκαιρα, για την αποφυγή συνωστισμού την τελευταία στιγμή.
Η γενική είσοδος για τον αγώνα Αρκαδικός – Κόροιβος (23/12, 17.00) είναι 15€ και vip 25€ και 10€ παιδικά (περιορισμένες θέσεις).
ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Διαδικτυακά στην ιστοσελίδα μας www.arcadikosbc.gr πατώντας κλικ στο μπάνερ ON LINΕ αγορά εισιτηρίων.
Για να είναι πιο ξεκάθαρο αναφέρονται και οι 3 τρόποι παραλαβής εισιτηρίων:
Εκτυπώνοντας το voucher αγοράς, το οποίο και θα προσκομίσουν στο κλειστό γυμναστήριο την ημέρα του αγώνα και θα το ανταλλάξουν στα εκδοτήρια με το φυσικό εισιτήριο (αυτό είναι αν έχουν βάλει ως τρόπο παραλαβής το ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΔΟΤΗΡΙΑ)
Επίσης ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ ΤΟ print @ home τότε απλώς εκτυπώνουν το εισιτήριο και δεν χρειάζεται να περάσουν από τα εκδοτήρια.
Έχουν και την επιλογή του Mobile Ticket. Αρκεί να συνδεθούν στον λογαριασμό τους μέσω του smartphone και πηγαίνοντας στην επιλογή e-tickets εμφανίζεται το QR CODE με το οποίο μπορούν να μπουν στο γήπεδο.
Στο δίκτυο καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ.
ΔΑΚ Τρίπολης:
Σάββατο (19/12): 10:30-14:00
Δευτέρα-Τρίτη (21-22/12): 18:00-20:00.
Τετάρτη (23/12) από τις 14:00.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.