Παραλήφθηκαν στην Περιφέρεια Πελοποννήσου την Τετάρτη 22 Μαρτίου 5 σκαπτικά πιστολέτα για τις ανάγκες των Τμημάτων Πολιτικής Προστασίας σε κάθε μία από τις Περιφερειακές Ενότητες.
Τα εν λόγω εργαλεία διευκολύνουν ιδιαίτερα την διαδικασία για το στήσιμο σκηνών, σε περιπτώσεις που προκύπτουν έκτακτες ανάγκες οι οποίες επιβάλλουν την χρήση σκηνών.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.