Στην Αθήνα βρίσκεται ο περιφερειάρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Νίκας, προκειμένου να μετάσχει σε συνεδρίαση του Δ.Σ. της ΕΝΠΕ (Ενωση Περιφερειών Ελλάδας).
[iframe width=”789″ height=”444″ src=”https://www.youtube.com/embed/3WMAYh231go” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]
Στο μεταξύ, η ΕΝΠΕ πραγματοποιεί αύριο Τετάρτη 8 Ιουλίου την πρώτη διαδικτυακή της εκδήλωση με θέμα “Υγεία και Ασφάλεια, Τουρισμός και Οικονομία, Covid-19: Επιπτώσεις και Επόμενη Μέρα”.
Η εκδήλωση θα αρχίσει στις 11 το πρωί, στο ξενοδοχείο Grand Hyatt (αίθουσα Parthenon), επί της Συγγρού 115, στην Αθήνα και θα διαρκέσει μέχρι τις 3 το μεσημέρι.
Σημειώνεται ότι στην αίθουσα της εκδήλωσης, πέραν των ομιλητών, θα παρευρεθούν μόνο τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου της ΕΝΠΕ και εκπρόσωποι των μέσων ενημέρωσης.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.