Την κ. Μαρία Παναγιωτίδου για την Π.Ε. Αργολίδας, στις ερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές του Μαΐου, ανακοίνωσε ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου με τη ΝΔ Παναγιώτης Νίκας.
Παναγιώτης Νίκας:
Καλωσορίζουμε στην «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο» την Μαρία Παναγιωτίδου, η οποία αποτελεί την 8η υποψηφιότητα του συνδυασμού μας για την Π.Ε. Αργολίδας και την 51η συνολικά.
Μία γυναίκα δραστήρια και με όρεξη για προσφορά στα κοινά, η οποία μπορεί να προσφέρει τα μέγιστα στην αλλαγή προς το καλύτερο τόσο της Αργολίδας, όσο και της Πελοποννήσου.
![PanagiotidouM Argolida 1](https://i0.wp.com/pna.gr/wp-content/uploads/2019/02/PanagiotidouM_Argolida-1.jpg?resize=588%2C720&ssl=1)