Στα όρια του γκρεμού βρέθηκε αυτοκίνητο στην Πύλο Μεσσηνίας μετά από λάθος χειρισμό από “απρόσεκτη οδηγό”.
[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fkpylos%2Fposts%2F10207235432500271&width=650″ width=”650″ height=”625″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” ]
Η οδηγός ήθελε να κάνει όπισθεν αλλά έβαλε πρώτη και βρέθηκε να αιωρείται στα όρια του γκρεμού. Ευτυχώς το αυτοκίνητο δεν έπεσε και με την επέμβαση της πυροσβεστικής το περιστατικό έληξε.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.