Μετά την εθνική τραγωδία που έπληξε την Χώρα μας, τα μόνα συναισθήματα που κυριαρχούν είναι θλίψη και πόνος. Πενθούμε μαζί με τους συνανθρώπους μας και ακυρώνουμε την εκδήλωση της μουσικής βραδιάς στο κάστρο της Πύλου την Παρασκευή 27/7 γιατί η σκέψη και η καρδιά μας βρίσκεται κοντά σε εκείνους που τόσο άδικα έπληξε η μοίρα.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.