Μεγάλη ήταν η προσέλευση του κόσμου στην κεντρική πλατεία Μεσσήνης, χθες το βράδυ Τρίτη 16 Αυγούστου, να παρακολουθήσει τη μουσική εκδήλωση με τον συντοπίτη τους, καταξιωμένη τραγουδιστή, Βαγγέλη Δούβαλη.
Στη συναυλία, που ήταν ενταγμένη στο πλαίσιο των πολιτιστικών εκδηλώσεων του Δήμου Μεσσήνης, τραγούδησε επίσης η Ηλιάνα Δημητρακοπούλου . Παλιά και νέα τραγούδια, αποτέλεσε το μουσικό πρόγραμμα, το οποίο συνεπήρε το κοινό που σιγοτραγούδησε μαζί με τους τραγουδιστές πολλές από τις γνώριμες μελωδίες που ακούστηκαν.
Τους δύο τραγουδιστές συνόδευσαν οι μουσικοί , Θανάσης Σοφράς ( μπάσο), Ευαγγελία Μαυρίδου (πιάνο) και Τάσος Αθανασιάς (ακορντεόν).
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.