Την Κυριακή 9 Απριλίου 2023 στην αίθουσα συναυλιών του Δημοτικού Ωδείου Καλαμάτας οι Χριστίνα Δίμιζα και Λίλλυ Τριαντάρη καθήλωσαν μικρούς και μεγάλους με τα «Παραμύθια της Κυριακής».
Στην κατάμεστη από κόσμο αίθουσα ‘’ταξίδεψαν’’ τους παρευρισκόμενους σε μέρη μαγικά, διηγώντας παραμύθια και ιστορίες ακονίζοντας, τη φαντασία των παιδιών.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.