Συνελήφθησαν, χθες (18.1.2023) το πρωί, στην Καλαμάτα Μεσσηνίας, από αστυνομικούς του Τμήματος Δίωξης Ναρκωτικών της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Καλαμάτας, σε συνεργασία με την Ομάδα Πρόληψης και Καταστολής του Εγκλήματος (Ο.Π.Κ.Ε.) Μεσσηνίας, δύο 23χρονοι ημεδαποί, σε βάρος των οποίων σχηματίσθηκε δικογραφία για τα ναρκωτικά και για τα -κατά περίπτωση- αδικήματα της απείθειας και της επικίνδυνης οδήγησης.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.