Με δήλωσή του σήμερα, Τετάρτη 14 Ιανουαρίου 2015, ο Δήμαρχος τόνισε ότι το θέμα της επέκτασης της αστικής γραμμής λεωφορείου μέχρι το Νοσοκομείο θα έλθει οπωσδήποτε σε συζήτηση, στην επόμενη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου (μετά την αυριανή της 15ης Ιανουαρίου), που θα πραγματοποιηθεί μέχρι 10 Φεβρουαρίου.
Με δήλωσή του σήμερα, Τετάρτη 14 Ιανουαρίου 2015, ο Δήμαρχος τόνισε ότι το θέμα της επέκτασης της αστικής γραμμής λεωφορείου μέχρι το Νοσοκομείο θα έλθει οπωσδήποτε σε συζήτηση, στην επόμενη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου (μετά την αυριανή της 15ης Ιανουαρίου), που θα πραγματοποιηθεί μέχρι 10 Φεβρουαρίου.
Σ’ αυτό το διάστημα θα υπάρξει εξαντλητικός διάλογος με όλες τις πλευρές.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.