Ξεκίνησε την λειτουργία του ο νέος στεφανιογράφος στο Νοσοκομείο Καλαμάτας
[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgeorge.bezos%2Fposts%2F10210622790899116&width=500″ width=”500″ height=”764″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” ]
ΝΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ!´ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
Ξεκίνησε σήμερα την παραγωγική του λειτουργία ο νέος στεφανιογράφος στο Νοσοκομείο μας αφού η επιστημονική ομάδα των γιατρών-νοσηλευτών-χειριστών εμφανιστών μας προχώρησε σε 4 στεφανιογραφίες και 3 αγγειοπλαστικές. Θυμίζω ότι ο νέος στεφανιογράφος αποτελεί δωρεά των Ιδρυμάτων Σταύρος Νιάρχος-Βικτωρίας και Γεωργίου ΚΑΡΕΛΙΑ -Καπετάν Βασίλη και Κάρμεν Κωνσταντακοπούλου.
Από τα βάθη της καρδιάς μου ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ!!!!