![Γύθειο Λιμενικό Σώμα pna.gr](https://pna.gr/wp-content/uploads/2020/09/737ff5bb4ab337c29ba5e274f21ed46d_XL.jpg)
Χωρίς τις αισθήσεις του ανασύρθηκε, μεσημβρινές ώρες σήμερα, από τη θαλάσσια περιοχή οικισμού “ΛΙΜΕΝΙΟΥ” δήμου Ανατολικής Μάνης νομού Λακωνίας, 87χρονος.
Ο ανωτέρω διεκομίσθη στο Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
Προανάκριση διενεργείται από το Λιμεναρχείο Γυθείου, ενώ η σορός πρόκειται να μεταφερθεί στο Γενικό Νοσοκομείο Λακωνίας για διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.