Στα πλαίσια των καλοκαιρινών εκδηλώσεων, που γίνονται υπό την αιγίδα του Δήμου Ανατολικής Μάνης, διοργανώνεται την Πέμπτη 23 Αυγούστου και ώρα 21:00μ.μ, στην Πλατεία Αθανάτων Αρεόπολης, βραδιά γαστρονομίας και γευσιγνωσίας παραδοσιακών μανιάτικων γεύσεων.
Οι γυναίκες της Αρεόπολης θα μαγειρέψουν με υλικά της μανιάτικης γης και οι επισκέπτες θα έχουν την ευκαιρία να γευτούν τις ιδαίτερες παραδοσιακές γεύσεις της περιοχής.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.