Τα Επιμελητήρια Λακωνίας, Αιτωλοακαρνανίας και Φθιώτιδας πραγματοποίησαν εκδήλωση όπου συζητήθηκε με θέμα «Ελιά καλαμών: με το βλέμμα στο μέλλον» το Σάββατο 12/11/2022 το απόγευμα στην αίθουσα εκδηλώσεων του Επιμελητηρίου Λακωνία στο Γύθειο.
[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fspartanews.gr%2Fvideos%2F695616385031915%2F&show_text=true&width=560&t=0″ width=”560″ height=”429″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true” ]
Μια σημαντική και εποικοδομητική εκδήλωση με πρωτοβουλία του κ.Γιάννη Παναρίτη προέδρου του Επιμελητηρίου Λακωνίας, με τους επιστήμονες οι οποίοι ήταν καλεσμένοι να αναπτύσουν τις εισηγήσεις τους αλλά και στην συνέχεια υπήρξε ανοιχτή συζήτηση με τους παρευρισκόμενους.