Το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Λουτρακίου- Περαχώρας- Αγίων Θεοδώρων προσκαλεί τους δημότες να παρευρεθούν στην τακτική συνεδρίαση την Τετάρτη 1 Νοεμβρίου και ώρα 6:00 μμ.
Αναλυτικότερα στο Δελτίο Τύπου που ακολουθεί:
Παρακαλούμε όπως προσέλθετε στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Λουτρακίου- Περαχώρας- Αγίων Θεοδώρων (Ιάσονος & Εθν. Αντιστάσεως) την 01η Νοεμβρίου 2017 , ημέρα ΤΕΤΑΡΤΗ και ώρα 18:30 για συζήτηση και λήψη απόφασης στα κατωτέρω θέματα της ημερήσιας διάταξης:
- Χορήγηση ή μη παράτασης ωραρίου χρήσης μουσικής , αορίστου διάρκειας στην « CZCZUREK ELZBIETA- MARIA» για το Κ.Υ.Ε. το οποίο λειτουργεί επί της οδού Ελ. Βενιζέλου 51 , στο Λουτράκι.
- Χορήγηση ή μη παράτασης ωραρίου χρήσης μουσικής , αορίστου διάρκειας στην « ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ» για το Κ.Υ.Ε. το οποίο λειτουργεί επί της οδού Ελ. Βενιζέλου 67Β , στο Λουτράκι.
- Χορήγηση ή μη παράτασης ωραρίου χρήσης μουσικής , αορίστου διάρκειας στον « ΣΕΛΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟ» για το Κ.Υ.Ε. το οποίο λειτουργεί επί της οδού Κολοκοτρώνη 62 , στο Λουτράκι.
- Γνωμοδότηση επί της τοποθέτησης στύλων και φωτιστικών σωμάτων σε περιοχές του Λουτρακίου.