Ο Σύλλογος Μικρασιατών Ξυλοκάστρου “Ελπινίκη” έχει την ευχαρίστηση να σας προσκαλέσει στην τελετή αποκαλυπτηρίων του Μνημείου Μικρασιατών Προσφύγων την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου και ώρα 10 το πρωί στον ιερό Ναό της Παναγίας Φανερωμένης στο συνοικισμό Ξυλοκάστρου.
Μετά το τέλος της θείας λειτουργίας θα τελεστεί επιμνημόσυνη δέηση.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.