Την Κυριακή 20 Δεκμβρίου 2015, στον Ιερό Ναό Αγίου Βασιλείου Τρίπολης,
στις 3 το μεσημέρι, θα τελεστεί η εξόδιος ακολουθία του Γρηγόρη Μεγρέμη. Η σορός του εκλιπόντως θα βρίσκεται στον Ιερό Ναό απο τις 1 το μεσημέρι της ίδιας μέρας, για να τον αποχαιρετήσουν οι συγγενείς και οι φίλοι του.
Καλό ταξίδι Γρηγόρη,
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.