![φωτο αρχείου](https://i0.wp.com/pna.gr/wp-content/uploads/2021/02/f9eb88e6196fdfe3608b086d1e18d59a_XL.jpg?w=696&ssl=1)
Μετά το επιβεβαιωμένο κρούσμα Κορωνοϊού σε γονέα του 5ου Παιδικού Σταθμού Άργους, ο Δήμος Άργους Μυκηνών προχωρά στην αναστολή λειτουργίας του παιδικού από σήμερα 9/2 έως και την Παρασκευή 12/2.
Ανάλογα με τα αποτελέσματα των τεστ που θα διενεργηθούν αναμένεται η επιστροφή στην ομαλή λειτουργία του Παιδικού Σταθμού την Δευτέρα 15/2. Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση στο τέλος της εβδομάδας.
Σήμερα Τρίτη θα πραγματοποιηθεί σχολαστική απολύμανση από τον Δήμο Άργους Μυκηνών σε όλους τους χώρους του 5ου Παιδικού Σταθμού Άργους.