Η Φιλαρμονική του Δήμου Τρίπολης εορτάζει και φέτος την Ευρωπαϊκή Γιορτή της Μουσικής. Το ιστορικό κέντρο της πόλης «πλημμυρίζει» από μουσικές του κόσμου σε ένα μοναδικό happening.
Κυριακή 21 Ιουνίου 2020 μετά στις 8μμ
Αφετηρία πλ. Άρεως
Η Φιλαρμονική του Δήμου Τρίπολης εορτάζει και φέτος την Ευρωπαϊκή Γιορτή της Μουσικής. Το ιστορικό κέντρο της πόλης «πλημμυρίζει» από μουσικές του κόσμου σε ένα μοναδικό happening.
Κυριακή 21 Ιουνίου 2020 μετά στις 8μμ
Αφετηρία πλ. Άρεως