Όλες οι εκδηλώσεις του καλοκαιριού στο Δήμο Νότιας Κυνουρίας
Ο Δήμος Νότιας Κυνουρίας ενημερώνει τους δημότες και τους επισκέπτες, με τις εκδηλώσεις που προγραμματίζονται σε κάθε Δημοτικό Διαμέρισμα, από το Δήμο, από Συλλόγους και φορείς, από ιδιώτες και θιάσους.
Δείτε τις όλες τις εκδηλώσεις:
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.