Ο Δήμος Μεγαλόπολης και η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση σας προσκαλούν στην έναρξη των εορταστικών εκδηλώσεων εν όψει των Χριστουγέννων, με το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στην Κεντρική Πλατεία Μεγαλόπολης την Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου στις 18:00, με τη συμμετοχή της Δημοτικής Χορωδίας του Δήμου μας.
Η Μαλού (Μαρία Κυριακοπούλου) και το συγκρότημα της θα μας συντροφεύσουν στη μουσική εκδήλωση που θα ακολουθήσει.
Ελάτε να γιορτάσουμε μαζί τα φετινά Χριστούγεννα με χαρά και αισιοδοξία.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.