Λόγω της έκτακτης κατάστασης που έχει προκύψει από τις πυρκαγιές που βρίσκονται σε εξέλιξη σε κοινότητες του Δήμου μας, αποφασίστηκε η αναβολή της παιδικής εκδήλωσης «Rock Party” που ήταν προγραμματισμένη για σήμερα Δευτέρα 9 Αυγούστου στην Τ. Κ. Ακόβου.
Θα υπάρξει εκ νέου ενημέρωση για την νέα ημερομηνία διεξαγωγής της εκδήλωσης
Εκ του Δήμου
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.