Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Ασφάλειας Τρίπολης.
Συνελήφθη, σήμερα (21.7.2021) και πρώτες πρωινές ώρες, σε τοπική κοινότητα του Δήμου Τρίπολης, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίκυκλης Αστυνόμευσης (ΔΙ.ΑΣ.) Αρκαδίας, 61χρονος, γιατί λίγες ώρες νωρίτερα αφαίρεσε από τα Λιγνιτικά Ορυχεία Μεγαλόπολης διάφορα μεταλλικά αντικείμενα, τα οποία βρέθηκαν και αποδόθηκαν.
Επιπλέον, κατασχέθηκε όχημα ως μέσο τέλεσης αξιόποινων πράξεων.
Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Ασφάλειας Τρίπολης.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.