Συνελήφθη, χθες (6.7.2022) το πρωί, σε τοπική κοινότητα του Δήμου Γορτυνίας Αρκαδίας, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Τρίπολης, 53χρονος ημεδαπός, γιατί κατείχε μικροποσότητα κάνναβης, η οποία κατασχέθηκε.
Σε έρευνα που ακολούθησε οικία του, βρέθηκαν και κατασχέθηκαν, ποσότητες κάνναβης, συνολικού βάρους – 330- γραμμαρίων, ζυγαριά ακριβείας, κινητό και το χρηματικό ποσό των -800-, ως προερχόμενο από τη διακίνηση ναρκωτικών ουσιών.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.