Ένα ξεχωριστό δρώμενο πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 20/05 στην έκθεση Ελλάδος Γεύση και στο περίπτερο του Δήμου Γορτυνίας.
[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpnanea%2Fvideos%2F477394345925839%2F&show_text=0&width=650″ width=”650″ height=”365″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]
Πολύς κόσμος βρέθηκε στο περίπτερο του Δήμου Γορτυνίας όπου διασκέδαση με παραδοσιακό τραγούδι και χώρο. Εκεί είχαν όλοι την ευκαιρία να δουν από κοντά και να δοκιμάσουν προϊόντα της περιοχής.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.