Η “Γιορτή Κρασιού” θα γίνει αύριο Κυριακή 4/9 στο Ζευγολατιό Αρκαδίας.
Η παρουσία σας θα μας δώσει ιδιαίτερη χαρά μιας και θα έχετε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε ένα παραδοσιακό δρώμενο, στο οποίο έχουμε την τιμή να συμμετάσχουμε προσκεκλημένοι από τον πολιτιστικό σύλλογο φιλοδεντρων Ζευγολατιού.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.