Από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης Καταστολής του Εγκλήματος (Ο.Π.Κ.Ε.).
Συνελήφθη, χθες (18.4.2021) τις πρώτες πρωινές ώρες, σε τοπική κοινότητα του Δήμου Τρίπολης Αρκαδίας, από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης Καταστολής του Εγκλήματος (Ο.Π.Κ.Ε.) Αρκαδίας, 17χρονος ημεδαπός, γιατί κατείχε μικροποσότητες κάνναβης, οι οποίες κατασχέθηκαν.
Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Ασφαλείας Τρίπολης.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.