Παραμονή Χριστουγέννων και το Παλαιό Δημαρχείο πλημμύρισε από παιδιά και μεγάλους όπου τραγούδησαν τα Κάλαντα και αντάλλαξαν ευχές με το Δήμαρχο Τρίπολης κ. Δημήτρη Παυλή.
Σήμερα, Παραμονή Χριστουγέννων, το Παλαιό Δημαρχείο πλημμύρισε από παιδιά και μεγάλους όπου τραγούδησαν τα Κάλαντα και αντάλλαξαν ευχές με το Δήμαρχο Τρίπολης κ. Δημήτρη Παυλή.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.