Ο αντιδήμαρχος Τρίπολης κ. Κανελόπουλος κάνει γνωστό με ανακοίνωση του ότι το τελευταίο διάστημα έγινε δύο φορές προσπάθεια εξαπάτησης πολιτών και επιχειρηματιών, η μία μάλιστα επιτυχώς χρησιμοποιώντας το όνομά του και την ιδιότητά του ως Αντιδήμαρχος Τρίπολης.
Στην ανακοίνωσή του αναφέρει:
Ενημερώνω τους επαγγελματίες, επιχειρηματίες και δημότες του Δήμου μας, ότι το τελευταίο διάστημα έγινε δύο φορές προσπάθεια εξαπάτησης, η μία μάλιστα επιτυχώς.
Συγκεκριμένα, χρησιμοποιώντας το όνομά μου και την ιδιότητά μου ως Αντιδήμαρχος Τρίπολης, προσπάθησαν να αποσπάσουν και απέσπασαν χρηματικά ποσά, λέγοντας ψευδώς πως δήθεν ζήτησα κάποια εκ των προϊόντων τους προκειμένου να προμηθεύσουμε δομές του Δήμου.
Για το λόγο αυτό σας εφιστώ την προσοχή σε παρόμοιες οχλήσεις.
Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.