Ο ∆ήµαρχος Τρίπολης ∆ηµήτριος Παυλής, το ∆ηµοτικό Συµβούλιο και η τοπική κοινότητα Σιλίμνας, σας προσκαλούν να τιµήσετε µε την παρουσία σας τη Μνήµη των Πεσόντων στη Μάχη των Τρικόρφων, κατά τον εορτασµό της 194ης επετείου, που θα γίνει την Κυριακή 23 Ιουνίου 2019 και ώρα 10.30 π.µ. στη θέση Τρίκορφα, στην Τοπική Κοινότητα Σιλίµνας του ∆ήµου Τρίπολης.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.