Θα θέλαμε να ενημερώσουμε το κοινό ότι η λειτουργία των λαϊκών αγορών της Πλατείας Βαλτετσίου και της Πλατείας Θεοκρίτου, θα πραγματοποιηθούν αντί του Σαββάτου 26/12/2015 την Πέμπτη 24/12/2015 και αντί του Σαββάτου 2/1/2016 την Πέμπτη 31/12/2015, λόγω των εορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.
Με την ευκαιρία των εορταστικών ημερών, η Διεύθυνση Τοπικής Ανάπτυξης, Τμήμα Αδειδοτήσεων κα Ρυθμίσεων Εμπορικών Δραστηριοτήτων, εύχεται σε όλους και σε όλες, Χρόνια Πολλά, Καλά Χριστούγεννα και Καλή Πρωτοχρονιά.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.