Πέντε νέα ονόματα υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού «Ανασυγκρότηση» για τις επερχόμενες δημοτικές εκλογές ανακοίνωσε ο υποψήφιος Δήμαρχος Τρίπολης, Κώστας Κατσαφάνας.
Ανακοίνωση:
Με την παρούσα επιστολή θα θέλαμε να ανακοινώσουμε ακόμα έξι ονόματα υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού μας για τις επερχόμενες δημοτικές εκλογές του Μαΐου 2019.
Στο ψηφοδέλτιό μας μετέχουν δραστήρια και ικανά άτομα από κάθε επαγγελματική τάξη, άτομα που έχουν γνώση των αναγκών και των προβλημάτων του Δήμου μας, που έχουν αναμφίβολη διάθεση για προσφορά στον τόπο, άτομα που διαθέτουν κοινωνική αποδοχή και επαγγελματική καταξίωση.
Τα ονόματα των υποψηφίων είναι τα εξής:
-
Καντζάβελος Σωτήριος, προγραμματιστής Υ/Η – ιδ. υπάλληλος
-
Αγγελόπουλος Ηλίας, εργολάβος
-
Στρατηγόπουλος Χρήστος, ηλεκτρολόγος – τεχνικός Α.Π.Ε.
-
Τράκα Μαρία, αγρότισσα
-
Γεωργακοπούλου Κωνσταντίνα, ιδ. υπάλληλος