Το Ν.Π.Δ.Δ. Δήμου Τρίπολης ενημερώνει ότι, στα πλαίσια των εκδηλώσεων εν όψει των Εορτών των Χριστουγέννων, στο Αμφιθέατρο του Αποστολοπούλειου Πνευματικού Κέντρου θα πραγματοποιηθεί Θεατρική Παράσταση με θέμα “Τα Χριστούγεννα του Σκρουτζ”.
Η θεατρική παράσταση θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 3 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 09:00 π.μ. έως 10:30 π.μ, την οποία θα παρακολουθήσουν και τα νήπια των Παιδικών Σταθμών του Ν.Π.Δ.Δ Δήμου Τρίπολης
Ο Πρόεδρος
Του Ν.Π.Δ.Δ Δήμου Τρίπολης
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.