Την Κυριακή 3, Ιουλίου πολύ Τριπολιτσιώτες και όχι μόνο κατέβηκαν στο Άστρος για να πραγματοποιήσουν μια μικρή απόδραση στις όμορφες παραλίες της περιοχής μιας και η θερμοκρασία ξεπερνούσε τους 30 βαθμούς.
[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpnanea%2Fvideos%2F316179118714030%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]
Όμως η μεσημεριανή επιστροφή τους επιφύλασσε μία καταρρακτώδη βροχή που σε πολλά σημεία δυσκόλευε πάρα πολύ την όραση και ανάγκασε πολλούς οδηγούς να σταματήσουν στην άκρη περιμένοντας να περάσει δυνατή μπόρα.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.