Απεβίωσε ο Αναστάσιος Τρουπής πατέρας του Γιάννη Τρουπή προέδρου του Επιμελητηρίου Αρκαδίας.
Ο Αναστάσιος Τρουπής, επιτυχημένος επιχειρηματίας, που ασχολήθηκε από το 1969 στον χώρο των καλλιεργειών και των αγροεφοδίων και τα τελευταία χρόνια με την οινοποιία, πατέρας του Προέδρου του Επιμελητηρίου Αρκαδίας κ. Γιάννη Τρουπή, έφυγε από τη ζωή αφήνοντας ένα μεγάλο κενό στον επιχειρηματικό κόσμο.
Η εξόδιος ακολουθία του θα τελεστεί αύριο Παρασκευή 9 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 16:30 στον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου Σκοπής Αρκαδίας. Η σωρός θα βρίσκεται στον ναό από τις 15:30.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.