Ο σύλλογος φίλων εθνικών ομάδων Ελλάδας “Ο Γέρος του Μοριά” έδωσε το “παρών” στην 2η εθελοντική αιμοδοσία του συλλόγου ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ”
Τελευταία μέρα σήμερα Σαββατο.. 12.00 – 18.00 αφιερώνουμε λίγο απο τον χρόνο μας.. Εθελοντική αιμοδοσία για τα παιδιά με νεοπλασματικές ασθένειες, στο πνευματικό κέντρο του Ιερού Ναού Μεταμορφώσεως του Σωτήρος , στην Τρίπολη.
Άξιον εστί..να είμαστε όλοι εκεί!!! Πολλά πολλά πολλά μπράβο στον Σύλλογο εθελοντών αιμοδοτών νομού Αρκαδίας “ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ” και στο προσωπικό της κινητής μονάδας αιμοδοσίας του νοσοκομείου “ΠΑΙΔΩΝ”.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.