Επίσημος αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά στο 3ο Δημοτικό Σχολείο Τρίπολης τελέστηκετο πρωί της Παρασκευής.
[iframe width=”650″ height=”370″ src=”https://www.youtube.com/embed/7mTTbh3i_m4″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Aπο τον πρωτοσύγκελλο της Ιεράς Μητρόπολης Μαντινείας και Κυνουρίας Πατέρα Θεόκλητου Ντούλια με την παρουσία του Διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αρκαδίας Φώτη Γκέσουρα, του Αντιπεριφερειάρχη Αρκαδίας Βαγγέλη Γιαννακούρα, του Περιφερειακού Συμβούλου Γιάννη Κατσίρη, του Αντιδημάρχου Τρίπολης Σπύρου Βρέντα, του Προέδρου του Νομικού Προσώπου Δήμου Τρίπολης Θοδωρή Καραλή και του Δημοτικού Συμβούλου Σωτήρη Παπαδημητρίου.