Κάθε Τετάρτη στον ΙΝ Αγίου Τρύφωνος θα πραγματοποιείται ιερά παράκληση στον Άγιο Παρθένιο, προστάτη των καρκινοπαθών, στις 18:00. Και κάθε πρώτη Τετάρτη εξάστου μηνός, θα τελείται μετά την ιερά παράκληση του Αγίου, το μυστήριον του Ευχελαίου.
Κάθε Τετάρτη στον ΙΝ Αγίου Τρύφωνος θα πραγματοποιείται ιερά παράκληση στον Άγιο Παρθένιο, προστάτη των καρκινοπαθών, στις 18:00. Και κάθε πρώτη Τετάρτη εξάστου μηνός, θα τελείται μετά την ιερά παράκληση του Αγίου, το μυστήριον του Ευχελαίου.